גפ"מ לרכב

מה היא המשמעות של שימוש בגז לרכב? מה הם האישורים הנדרשים לשימוש באנרגיה זו? האם ניתן לעשות שימוש בגז בכל כלי רכב? מה הם השירותים של חברת JGAS?
ניתן כיום למצוא יותר ויותר כלי רכב הנעים על כבישי מדינת ישראל כאשר הם מונעים על ידי גז לרכב. חשוב מאוד לדעת כי שימוש בגז לרכב הינו רבה יותר זול מאשר שימוש בכל אמצעי אחר כמו בנזין או סולר. כמו כן שימוש בגז לרכב הינו הרבה יותר ידידותי לסביבה ומזהם הרבה פחות מכל אופציה אחרת.

אחת השאלות המרכזיות העולות היא לגבי מידת מסוכנות של אותו מיכל הגז. ובכן ראוי לציין כי בדיקות רבות שנעשו ברחבי העולם על ידי מומחים הוכיחו מעבר לכל ספק כי אין סכנה כלל וכלל וכמו כן מערכות אלו נחשבות לבטוחות ביותר. המבדקים שעברו מערכות גז לרכב כללו בין השאר מבחני תאונות, שריפה וכולי.

מערכות גז לרכב מותקנות בכלי רכב מסוגים שונים בנוסף למערכות הדלק הקיימות בכלי הרכב. הווה אומר כי מערכות אלו מניעות את הרכב אולם במידה ונגמר הגז מסיבה כזו או אחרת ניתן להמשיך להניע את כלי הרכב על ידי מערכות הדלק המקוריות. כמו כן חושב מאוד לדעת כי התקנת מערכת גפ"מ לרכב בחיפה אינן מקצרות את אורך חיי המנוע. תחנות תדלוק של גז לרכב ממוקמות בפריסה ארצית מהדרום ועד לצפון הרחוק.

מחפשים מערכת גז לרכב? נסו את שירותי חברת חברת JGAS!
לחברת JGAS יש רקורד מרשים ביותר של עשייה בתחום זה. חברה זו היא יבואנית של מערכות יורו 6 כבר משנת 20044. לאורך השנים התווספו עוד ועוד לקוחות חדשים ומרוצים. חשוב לדעת כי מערכות גפ"מ לרכב בחיפה או בכל מקום אחר בארץ המותקנות בכלי רכב אחד יכולות לעבור לכלי רכב אחרים.

גפ"מ לרכב בצפון? למה לבחור בשירותי חברת JGAS?
אין להתפשר על ניסיון וידע. חברת JGAS מעסיקה את טובי אנשי המקצוע להענקת השירות האישי והמקצועי ביותר לכל לקוח ולקוח. גפ"מ לרכב בצפון באחריות מלאה ולשביעות רצון הלקוח.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות