הסבה לגז

היכן ניתן לתדלק בגז? מה עולה בגורלה של מערכת הבנזין? האם שימוש במערכות גז לרכב מסוכנות? איך בוחרים היכן להתקין מערכות גז לרכב? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר?

אין ספק כי אחד השינויים המשמעותיים ביותר בכל הקשור לענף הרכב אשר חל בשנים ובעשורים האחרונים הוא בנוגע לאותן הסבת רכב לגז. לאורך שנים ארוכות הלינו בעלי כלי רכב רבים וכמו כן תושבי האזורים הצפופים במדינת ישראל על זיהום האוויר כתוצאה משימוש בבנזין ובסולר וכמו כן על המחירים המופקעים של סולר ובנזין. הסבה לגז היא ללא ספק הפתרון הטוב והאיכותי ביותר לבעיות אלו.

הסבה לגז מתאפשרת לכל כלי הרכב, כל מה שנדרש הוא לפנות אל מרכזי השירות של חברת JGAS ולקבל את ההסבר והייעוץ לגבי אופן ההתקנה ואופן התפעול של מערכות גז אלו. חשוב לזכור כי מערכות גז לרכב אינם מבטלות לחלוטין את מערכות הדלק הקיימות ברכב. הנעת הרכב מתבצעת על ידי מערכת הבנזין ומיד לאחר מכן נכנסת לפעולה מערכת הגז.

הסבה לרכב אינה מהווה סיכון לא למנוע הרכב וכמו כן לא לנוסעי הרכב. מערכות אלו קיבלו את כל האישורים הנדרשים החל ממשרד התחבורה הישראלי וכמו כן ממכוני התקנים המחמירים ביותר. מערכות אלו עברו בקרות ובדיקות של טובי המומחים בעולם. חלק מהבחינות היו בחינות במקרי תאונות דרכים, שריפות וכולי. הסבה לגז כוללת מנגנוני בטיחות המותקנים בתוך המערכת.

הסבת רכב לגז בחיפה? רק בחברת JGAS!

על מנת לבחור את חברת הסבות הגז הטובה ביותר יש להסתמך על חוות הדעת של לקוחות מרוצים. חברת הסבת רכב לגז בחיפה, חברת JGAS, מעניקה שירותים הן ללקוחות פרטיים וכמו כן ללקוחות עסקיים וחברות בעלות ציי רכבים. שירות אישי ומקצועי ביותר לשביעות רצון הלקוחות לאורך כל הדרך.

מחפשים הסבת רכב לגז בצפון? חפשו את חברת JGAS!

כאמור חברת JGAS מעניקה שירותי הסבת רכב לגז בצפון וכמו כן ללקוחות מכל אזורי הארץ. מגוון רחב של מיכלים המותאם לכל כלי הרכב, ביטוח ואחריות על המנוע וכמו כן על מערכות הגז.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות